Kategorie: Aktuality

Akce pěveckého sboru Petrklíček

Akce pěveckého sboru Petrklíček

Vážení rodiče, zde jsou akce, které čekají náš pěvecký sbor Petrklíček v tomto a následujícím měsíci (listopad a prosinec):

  • 29.11. – GENERÁLNÍ ZKOUŠKA SBORU na akci „Rozsvícení Vánočního stromu“

Zkouška proběhne od 10:00 hodin v muzeu, na akci budeme vycházet společně z MŠ a společně se i vrátíme. Pokud je to možné, prosíme rodiče, aby tento den byly děti v MŠ přítomné a mohly se zkoušky zúčastnit.

 

  • 2.12. – ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU

Začátek: 17:00 hod., sraz: již v 16:30 hod. na Resselově náměstí, konec cca 17:30 hod. Prosíme rodiče, aby dětem dali na sebe andělský kostým (bílé šaty nebo plášť a bundičku, popřípadě křídla a svatozář), děkujeme. Předání dětí bude probíhat po skončení akce vzadu u podia.

 

  • 11.12. – ZPÍVÁNÍ V DOMOVĚ DŮCHODCŮ v Soukenické ulici

Začátek: 10:00 hodin, konec cca 10:30 hod. Na tuto akci půjdeme společně z MŠ a vracet se budeme taktéž společně. Vystupovat budeme v úborech, které byly dětem rozdány na začátku školního roku, do těch se převlékneme v MŠ před akcí. Prosíme rodiče,   aby dětem úbory připravili do šatny a holčičkám připravili bílé silonky/punčochy.

 

  • 18.12. – ZPÍVÁNÍ V EVANGELICKÉM KOSTELE (kostel po levé straně směrem na Pardubice)

Začátek: 18:00 hodin, sraz již v 17:30 hod. na místě, konec cca 18:30. Prosíme rodiče, aby děti přišly již převléknuté v úboru, který dostaly na začátku školního roku. Předání dětí proběhne po skončení akce.

Děkujeme Vám a těšíme se na Vaši účast a společně prožitou předvánoční atmosféru.

paní učitelky Markéta Netolická a Kateřina Sabolová