Kategorie: Aktuality

Den otevřených dveří v naší MŠ Svatopluka Čecha pro nově nastupující děti

Den otevřených dveří v naší MŠ Svatopluka Čecha pro nově nastupující dětipátek 28.8.2020 v 9.00 hodin

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří mateřské školy, který se uskuteční v pátek 28. 8. 2020 v 9.00 hod. Tento den si můžete prohlédnout prostory naší mateřské školy, mimo jiné i nově vybudovanou solnou jeskyni, ozdravné centrum a školkovou zahradu. Vy i Vaše děti se seznámíte s paní učitelkami na třídách a s ostatními zaměstnanci MŠ. Řekneme si také o našem systému vzdělávání, jehož součástí je i angličtina (metodika Wattsenglish). Rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy týkající se chodu naší MŠ.

Prohlídky v jiné časy z provozních důvodů neprobíhají.

Zde naleznete odkaz na naše webové stránky: www.klicekksrdci.com.

Prosíme, s sebou přineste: veškeré dokumenty (dotazník, evidenční list dítěte – z druhé strany potvrzení od dětského lékaře, zmocnění k vyzvedávání dítěte z MŠ jinou osobou), dále budeme vybírat 500,- Kč na Fond dětí. V případě zájmu o angličtinu, bude ještě možné si doobjednat pracovní sešit a CD – modrý set (650,- Kč / školní rok).

Tento den můžete Vašemu dítěti donést tašku s oblečením a bačkorkami do příslušné šatny (viz. Seznam, co bude Vaše dítě potřebovat v MŠ), hygienické potřeby. Děkujeme za spolupráci.

 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.