Kategorie: Aktuality

PŘEDVÁNOČNÍ ČAS V NAŠÍ MŠ

PŘEDVÁNOČNÍ ČAS V NAŠÍ MŠ

MILÍ RODIČE,
RÁDI BYCHOM VÁS INFORMOVALI O TOM, JAK VE ŠKOLCE TRÁVÍME PŘEDVÁNOČNÍ ČAS.
MINULÝ TÝDEN – V PÁTEK 4.12. – JSME USPOŘÁDALI „MIKULÁŠSKOU BESÍDKU“.
DĚTI PŘIŠLY V TENTO DEN USTROJENÉ ZA MIKULÁŠE, ANDĚLA ČI ČERTÍKA – HRÁLI JSME SI NA PEKLO, TVOŘILI, TANCOVALI A NAKONEC JSME VE ŠKOLCE PŘIVÍTALI MIKULÁŠE S JEHO DRUŽINOU. DĚTI ZARECITOVALY BÁSNIČKY, ZAZPÍVALY PÍSNIČKY A ZA ODMĚNU OD MIKULÁŠE A ANDĚLA DOSTALY BALÍČEK, KTERÝ SI ODNESLY DOMŮ.
NĚKTERÉ TŘÍDY JIŽ NAVŠTÍVILY REGIONÁLNÍ MUZEUM V CHRUDIMI, KDE NA NĚ ČEKAL PŘEKRÁSNÝ PROGRAM V PODOBĚ VÝSTAVY BETLÉMŮ, ZAJÍMAVÉHO VYPRÁVĚNÍ A NAKONEC SI DĚTI NA SAMOTNÝ BETLÉM MOHLY I ZAHRÁT.
V TÝDNU OD 7.12. S DĚTMI NA TŘÍDÁCH TVOŘÍME. DĚTI SPOLU S P. UČITELKAMI A ASISTENTKAMI VYRÁBÍ KRÁSNÉ DÁREČKY PRO SVÉ BLÍZKÉ.
NA TŘÍDÁCH SI ZDOBÍME STROMEČKY (I SAMOTNÉ TŘÍDY) A TĚŠÍME SE TAK NA PŘÍCHOD JEŽÍŠKA I U NÁS VE ŠKOLCE. PŘÍCHOD JEŽÍŠKA OČEKÁVÁME VE ČTVRTEK 17.12. TENTO DEN SI S DĚTMI NA ŠKOLKOVÉ ZAHRADĚ ZAZPÍVÁME KOLEDY, PUSTÍME SI LODIČKY A BUDEME SE TĚŠIT NA NADÍLKU. TENTO DEN BUDEME MÍT SVÁTEČNÍ MENU – KE SVAČINCE BUDE VÁNOČKA A KAKAO, K OBĚDU FILÉ S BRAMBOROVÝM SALÁTEM – TO BUDE DOBROTA!.
DĚKUJEME RODIČŮM, PRARODIČŮM ZA SPOLUPRÁCI A PŘEJEME VŠEM KRÁSNÉ A KLIDNÉ PROŽITÍ VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ A PEVNÉ ZDRAVÍ DO NOVÉHO ROKU.